Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Colorful HR Leasing active.

Vezi toate job-urile Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.11.2020

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Cerinte

    - Studii superioare (preferabil studii tehnice);
    - Experienta pe o pozitie similara - minimum 2 ani;
    - Experienta in activitati specifice sectorului tehnic reprezinta un avantaj;
    - Experienta in lucrul cu aplicatii de tip ERP/CRM;
    - Limba engleza la nivel conversational;
    - Excelente abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
    - Persoana analitica, organizata, atenta la detalii, proactiva, orientata catre rezultate.

    Responsabilitati

    - Mentinerea legaturii cu clientii de la stadiul de solicitare oferta pana la livrare/montaj;
    - Identificarea celor mai bune solutii pentru clienti privind serviciile si materialele promotionale;
    - Negocierea termenelor de productie si conditiile comerciale pentru fiecare proiect in parte;
    - Gestionarea relatiei cu departamentele interne al firmei: proiectare, creatie, design, productie, livrari, montaj;
    - Dezvoltarea de noi oportunitati de business cu fiecare client din portofoliul alocat;
    - Preluarea si gestiunea noilor proiecte/contracte de la New Business Account.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Bonuri de masa;
    - Decont transport;
    - Plan de cariera de lunga durata.