INTERNSHIP RESURSE UMANE @IMPAKT HR Jobs from top companies in Romania

Angajator: Jobs from top companies in Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 09.09.2020

    INTERNSHIP RESURSE UMANE

    Am lansat un program de internship care reprezintă o modalitate simpla prin care poti dobandi cunostinte solide in activitatea de HR pe care vrei sa o urmezi. Iata ce trebuie sa stii despre Internshipul in HR

    Cerinte:

    • Te gandesti la viitorul carierei tale
    • Doresti sa acumulezi experienta in domeniul resurselor umane
    • Responsabilitati:
    • Te familiarizezi cu tehnicile interviului
    • Înveti toti pasii unui proces de recrutare si selectie
    • Interactionezi cu candidatii
    • Afli ce inseamna gestionarea unui proces de selectie
    • Dobandesti abilitati de multitasking avand posibilitatea sa gestionezi o serie de proiecte in paralel

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Jobs from top companies in Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Jobs from top companies in Romania >>