Inginer automatist Senior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Inginer automatist Senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 19.09.2020

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Studii universitare de specialitate, finalizate;
    Cunostinte foarte bune de proiectare;
    Pentru posturile de tip Senior sunt necesare: o experienta similara (pe acelasi post) de minimum 5 ani si abilitati foarte bune de project-management;
    Cunoștințe bune de utilizare MS Office, AutoCAD 2D & 3D;
    Limba engleză nivel mediu - avansat.

    Responsabilitati

    Participarea la elaborarea ofertelor tehnice de proiectare;
    Colectarea datelor pentru elaborarea proiectelor;
    Participarea la proiectare din faza de concept până la detalii de execuție;
    Realizarea unor scheme de proces (scheme de flux tehnologic, scheme de conducte si automatizări), bilanțuri materiale, simulări de proces.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru multinațional;
    Pachet salarial motivant;
    Proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
    Posibilitatea dezvoltarii unei cariere internaționale.

    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (9)