Contabil junior / Functionar economic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Contabil junior / Functionar economic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2020

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    -Studii superioare in domeniul economic;
    -Experienta: minim un an;
    -Operare PC: Excel – nivel mediu spre avansat; Experienta cu lucrul cu un sistem ERP -constituie avantaj;
    -Cunostinte de contabilitate primara;
    -Orientare catre rezultate;
    -Simt al responsabilitatii puternic dezvoltat;
    -Atentie la detalii, constiinciozitate;
    -Atitudine pro-activa, initiativa;

    Responsabilitati

    -Contabilitatea primară a documentelor (facturi furnizori, clienti, sold banca, stocuri);
    -Organizarea nomenclatoarelor in sistem ERP;
    -Importuri de baze de date.

    Alte informatii

    Program: L-V, 8-16.30
    Salariu motivant;
    Tichete de masa.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (41)