Assistant Manager Restaurant

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.11.2019

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that weĺll find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Experien╚Ť─â ├«ntr-un rol similar de minim 6 luni;
    Cuno┼čtiin╚Ťele de contabilitate primara constituie un avantaj;
    Studiile superioare finalizate constituie un avantaj;
    Cuno┼čtiin╚Ťe avansate de operare PC, Pachetul Office;
    Cuno┼čtiin╚Ťe de operare COZO Software constituie un avantaj;
    Meticulozitate, acurate╚Ťe, aten╚Ťie la detalii;
    Responsabil/─â pe ac╚Ťiunile ├«ntreprinse;
    Bun─â capacitate de organizare ┼či stabilire a priorit─â╚Ťilor;
    Atitudine proactiv─â, orientat─â spre client ┼či spre rezultate;
    Abilit─â╚Ťi bune de comunicare ┼či atitudine pozitiv─â;
    Seriozitate si capacitatea de a lucra în echipă într-un mod eficient.

    Responsabilitati

    Înregistrarea primară a documentelor contabile;
    ├Äntocmirea facturilor, inregistrarea facturilor de intrare ┼či a NIR-urilor;
    Verificarea corectitudinii documentelor emise;
    Verificarea corectitudinii documentelor receptionate de la furnizori;
    Arhivarea documentelor care au fost verificate ┼či ├«nregistrate;
    ├Änc─ârcare ┼či desc─ârcare de gestiune;
    Implicarea in inventarul lunar;
    Gestiunea stocurilor, operare in COZO (introducere retete si produse noi, modificari preturi si retete, etc)
    Men╚Ťinerea leg─âturii cu clien╚Ťii ┼či cu furnizorii;
    Coordonarea activitatii cand Manager-ul lipseste;
    ├Äntocmirea ┼či urm─ârirea rapoartelor;

    Program de lucru:
    Luni - Vineri de la 9:00-17:00

    Procesul de recrutare se desf─â┼čoar─â prin intermediul QPAS, agen╚Ťie de recrutare.

    Doar candida╚Ťii ELIGIBILI vor fi contacta╚Ťi.

    Atentie:
    Prin aplicarea la acest job, se consider─â c─â avem consim╚Ť─âm├óntul Dvs. implicit pentru procesarea datelor cu caracter personal, de c─âtre QPAS, conform Regulamentului (UE) 2016/679.