Back Office- Limba Italiana

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.04.2019

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    Bune ablilitati de comunicare
    Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre
    Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?
    Vei raspunde solicitarilor clientilor si le vei oferi suport prin chat si e-mail;
    Vei nota si actualiza in aplicatia interna, informatiile obtinute;
    Activitate de back office.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Program flexibil
    – Poti opta pentru ture: Part-Time 6 ore sau Full-Time 8 ore/zi
    – Se lucreaza in ture, 5 zile din saptamana (+ 2 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii):
    ture 8H: 08:00-16:00; 10:00-18:00; 20:00-04:00;
    ture 6H: 08:00-14:00; 15:00-21:00; 22:00-04:00;
    – Se ofere spor pentru orele de noapte si se asigura transport in tura de seara;