Back Office - Limba Italiana Bucuresti

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.09.2019

    Suntem o companie cu capital 100% romanesc ce activeaza pe piata serviciilor de BPO din Romania. In prezent, avem doua trei puncte de lucru, in Bucuresti, Valcea si Bacau si deservim clienti din 13 industrii diferite. Ne mandrim cu o echipa de 450 de profesionisti, 250 de statii de lucru, proiecte desfasurate in 8 limbi straine si aproximativ 10 milioane de interactiuni anuale. Oferim clientilor nostri servicii de contact center, back-office, programe de coaching, solutii SaaS si servicii de recrutare si inchiriere de personal.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    Bune ablilitati de comunicare
    Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre
    Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?
    Vei raspunde solicitarilor clientilor si le vei oferi suport prin chat si e-mail;
    Vei nota si actualiza in aplicatia interna, informatiile obtinute;
    Activitate de back office.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Program flexibil
    – Poti opta pentru norma 6 ore sau 8 ore (2 ture a 11 ore si 3 ture a 6 ore);
    – Se lucreaza in ture, 5 zile din saptamana (+ 2 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii);
    – Se ofere spor pentru orele de noapte si se asigura transport in tura de seara;