Asistent Medical Generalist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MEDCENTER active.

Vezi toate job-urile Asistent Medical Generalist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: MEDCENTER
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.05.2019

    Medcenter este un furnizor important de servicii medicale, cu un portofoliu ce cuprinde o gamă variată de analize de laborator și investigații medicale.
    Misiunea companiei este de a reda sănătatea fiecărui pacient, asigurând o evaluare corectă a stării de sănătate, printr-un diagnostic precis şi rapid.
    Căutăm oameni cu inițiativă, pasionați de activitatea lor și dornici să se dezvolte profesional, într-un mediu de lucru dinamic și prietenos.

    Cerinte

    Cerintele minime ale postului :

    1. Cunostinte de operare PC- nivel mediu;

    2. Certificat de membru OAMMR;

    3. Autorizatie de libera practica vizata pe anul in curs

    4. Cunostinte medicale specifice functiei de asistent medical generalist :

    Responsabilitati

    1. recoltari probe biologice

    2. realizare EKG( pregatire pacient, montare electrozi, etc); interpretarea rezultatelor se va face de catre medicul specialist

    3.realizeaza suportul de specialitate impreuna cu medicul specialist atunci cand protocolul medical din cabinet il cere

    4. Realizeaza Informarea pacientilor cu privire la investigatiile de laborator si/sau ambulatoriu ce vor fi efectuate, la modul de recoltare a probelor biologice, termenul de eliberare a rezultatelor, procedurile medicale de urmat in stabilirea diagnosticului si/sau tratamentului pe care medicul le stabileste;

    5. Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

    6. Experienta minim un an pe un post similar constituie de asemena un avantaj.

    Alte informatii

    Pachete si beneficii:

    1. Pachet salarial atractiv;

    2. Programe de formare continua care sa raspunda exigentelor pozitiei nou create;

    3. Asigurare medicala pe toata perioada de desfasurare a contractului;

    4. Posibilitatea de dezvoltare in functie de performantele obtinute de angajat;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    3000 - 4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (89)