Agent Managementul Cunoaşterii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile E.ON Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Managementul Cunoaşterii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: E.ON Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 21.02.2019
    Scurta descriere a companiei

    WE has no limits

    E.ON este mai mult decât oportunitatea de a adăuga în CV-ul personal un angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea înainte, şi mai ales – faptul că te poti baza pe ei.

    Cerinte

    Educaţie necesară: studii superioare sau medii finalizate cu diplomă, specializarea în domeniul IT;
    •Experienţă practică necesară: minim 3 ani în industria energetică;
    •Cunoştinţe IT: MS Office, baze de date;
    •Altele: capacitate de analiză şi sinteză; disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului; orientare către lucrul în echipă.

    Responsabilitati

    •Utilizează unelte pentru integrarea cunoştinţelor interne (procese, proceduri, FAQ) şi îmbogăţeşte permanent conţinutul de informaţii;
    •Utilizează baza de date de cunoştinţe pentru a furniza informaţii necesare şi dezvoltă unelte inteligente pentru a facilita clienţilor găsirea de informaţii relevante;
    •Îmbogăţeşte permanent baza de date de scripturi şi răspunsuri la întrebări frecvente prin analiza interacţiunilor cu clienţii;
    •Înregistrează în bazele de date modificările din cadrul procedurilor şi a proceselor;
    •Participă în echipele care dezvoltă funcţionalităţi noi pe platformele online şi asigură calitatea informaţiilor întreţinute în bazele de date de cunoştinţe.

    Roman,

    Ramnicu Sarat,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (465)