Sef schimb

Angajator: Velrom
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 16.10.2018

    Lider de piata in jud Dambovita, Velrom este una dintre cele mai moderne fabrici de paine din tara .
    Cu ajutorul tehnologiei si maiestriei brutarilor nostri, reusim sa oferim produse de calitate, Aflata intr-un proces continuu de dezvoltare, compania se afla in cautare de profesioniști.

    Cerinte

    -minim studii medii;
    -cunostinte de gestiune;
    -cunostinte operare calculator: Word, Excell;
    -atentie distributiva, rapiditate in efectuarea de calcule matematice simple;
    -spirit de echipa, rezistenta la stres, comunicare buna, deschis la nou, persoana echilibrata;
    -disponibilitate de lucru in 3 schimburi, se lucreaza si in weekend, cu acordarea zilelor libere din cursul unei luni.

    Responsabilitati

    -gestionarea produselor finite, a rebutului si a ambalajelor utilizate pentru ambalarea productiei;
    - predare produse finite catre depozitul de produs finit;
    - operarea transferurilor intre gestiunea de productie si cea de vanzare sau rebut, intr-o aplicatie informatica

    Alte informatii

    Beneficii:
    -tichete de masa, din a doua luna de la angajare;
    -bonus performanta
    -posibilitati de crestere si dezvoltare