Analist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Velrom active.

Vezi toate job-urile Analist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Velrom
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 09.11.2018

    Lider de piata in jud Dambovita, Velrom este una dintre cele mai moderne fabrici de paine din tara .
    Cu ajutorul tehnologiei si maiestriei brutarilor nostri, reusim sa oferim produse de calitate, Aflata intr-un proces continuu de dezvoltare, compania se afla in cautare de profesioniști.

    Cerinte

    - studii superioare;
    - experienta in domeniu - constituie avantaj;
    - cunostinte temeinice operare calculator: Word, Excel;
    - abilitati foarte bune de comunicare ;
    - persoana sociabila, deschisa, dinamica, energica, atenta la detalii;
    - persoana dornica sa invete, sa se dezvolte.

    Responsabilitati

    - evidenta computerizata: rapoarte de productie, fise operative, bonuri de predare-transfer si referate de casare;
    - verifica corectitudinea transferurilor de la magaziile de productie;
    - verifica toate intrarile si iesirile de la silozul de faina ;
    - participa la inventarierea gestiunilor de productie;
    - rulare proceduri antecalcul si rapoarte inchidere de luna ;
    - arhivarea documentelor din cadrul departamentului Productie;
    - analizeaza procesele din cadrul departamentului Productie si face propuneri de optimizare;
    - responsabil igiena.

    Candidatii pot depune CVul la sediul societatii din Targoviste, Str. Laminorului, Nr.56A