Project Manager Expansiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DM Drogerie Markt active.

Vezi toate job-urile Project Manager Expansiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: DM Drogerie Markt
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.10.2018

    dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14. 000 de produse.
    Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele.

    Cerinte

    Profilul dumneavoastră:
    • Calități de management deosebite
    • Gândire analitică, o bună înțelegere a cifrelor
    • Experiență în domeniul Retail in ceea ce privește departamentul de Expansiune
    • Capacitatea de a reprezenta compania
    • Disponibilitate pentru călătorii în interes de serviciu (național și internațional)
    • Cunoștințe bune de lb. germană sau limba engleză (B2)

    Responsabilitati

    Domeniul de activitate:
    • Dezvoltarea și punerea în practică a strategiei dm în ceea ce privește locațiile, de la preluarea spațiilor și până la realizarea construcțiilor
    • Realizarea strategiei de imagine a magazinelor existente
    • Co-responsabilitate în ceea ce privește dezvoltarea continuă și calitativă a rețelei de filiale dm
    • Crearea și întreținerea relațiilor parteneriale necesare

    Alte informatii

    Vă oferim:
    • Pregătire în țară și în străinătate
    • O activitate interesantă și variată
    • Lucru într-o echipă tânără și dinamică
    • Oportunități de dezvoltare versatile
    • Masină de companie neutră (inclusiv pentru uz personal)