Sales Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AUTONOM active.

Vezi toate job-urile Sales Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AUTONOM
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.10.2018

    Autonom oferă servicii de mobilitate pentru companii și persoane fizice, prin intermediul celei mai extinse rețele de mobilitate din România: 45 de centre în 34 de orașe.

    Principalele noastre servicii sunt: închirieri pe termen scurt și mediu, leasing operațional, transferuri cu șofer, închirierea temporară de flote, servicii de fleet managment și închirierea de echipamente.

    Suntem activi pe piața de închirieri auto încă din 2006 și mândri deținători ai titlului de „Best Employer” by Aon Romania, timp de 4 ani consecutivi (2014-2017).

    Cerinte

    - bune abilitati de comunicare si relationare;
    - cunostinte avansate de limba engleza;
    - cunostinte PC: pachetul Microsoft Office;
    - studii superioare absolvite;
    - persoana organizata;
    - experienţa profesională în domenii care presupun relaţionarea cu clienţii;
    - experienta profesionala in vanzari B2B reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    - mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientii;
    - activitati de suport comercial pentru clientii existenti;
    - implementarea contractelor in sistem;
    - raspunde solicitarilor de transport;
    - participa la intalniri cu clienti potentiali/existenti;
    - urmareste procesul de ofertare si semnare a contractelor.

    - pachet salarial motivant, asigurare medicala si alte beneficii;
    - mediu de lucru placut cu accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat;
    - posibilitati reale de avansare.