Account Manager New Business Craiova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MedLife SA active.

Vezi toate job-urile Account Manager New Business Craiova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MedLife SA
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 04.10.2018

    MedLife activează pe piața din România din 1996, fiind cel mai mare operator privat de servicii medicale de pe piața locală. Compania acoperă toate zonele de activitate medicală: ambulatoriu, spitale, maternități, laboratoare, farmacii, toate acestea constituind Sistemul Medical MedLife.

    De ce să lucrezi la MedLife?
    Valori sănătoase: Responsabilitate, Inovație, Profesionalism, Grijă și Respect.
    Echipă unită: Vei lucra într-un mediu plăcut, cu o echipă de oameni pasionați de ceea ce fac.
    Implicare: Vei putea lua parte la numeroase proiecte recreative, sportive și culturale dedicate angajaților companiei.

    Misiunea MedLife:
    Complexitatea și calitatea actului medical, tehnologia de ultimă generație din dotare, profesionalismul și dedicarea întregii echipe fac parte din misiunea noastră de zi cu zi.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate
    - Cunostinte de operare PC (Internet, MsOffice)
    - Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere
    - Capacitate de organizare a activitatii individuale
    - Cunostinte limba engleza nivel conversational
    - Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa
    - Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    - Identifica clientii potentiali -persoane juridice- in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie
    - Dezvolta portofoliul de clienti prin cresterea numarului de clienti noi
    - Promoveaza o imagine pozitiva a companiei in relatia cu clientii si prospectii contactati in activitatea pe care o desfasoara in fiecare zi
    - Gestioneaza portofoliul de contracte
    - Raspunde de atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului de vanzari

    -Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul celui mai mare operator national de servicii medicale
    -Mediu de lucru profesionist
    -Posibilitatea de evolutie profesionala
    -Salariu motivant + bonus conform performantelor + bonuri de masa + beneficii medicale + discount-uri la partenerii Medlife
    -Instrumente de lucru conform necesitatilor postului (laptop, masina si telefon de serviciu)