Multifunctional Advisor - Satu Mare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile OTP Bank active.

Vezi toate job-urile Multifunctional Advisor - Satu Mare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: OTP Bank
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 11.07.2018

    Ne place să credem că oamenii vin la noi atunci când au nevoie de sprijin pentru realizarea unui vis. Banca este o instituție serioasă, dar asta nu înseamnă că banking-ul nu poate fi cool. Cum? Printr-o cultură organizațională deschisă, în care valorile angajaților, adică ale tale, se unesc cu valorile OTP Bank.

    Am vrea ca și tu să crezi în valorile noastre și să le consolidăm împreună. Știm că noua generație face lucrurile diferit și vrem să învățăm asta de la tine. Încurajăm dialogul, colaborarea, creativitatea, soluțiile digitale.

    La OTP Bank, susținem și promovăm o atitudine financiară responsabilă. Ne implicăm în comunitate, prin programele de educație financiară pentru copii și tineri dezvoltate de Fundația Dreptul la Educație și oferim angajaților șansa de a se implica în programe de voluntariat în toată țara, prin intermediul programului OTP Community.

    Cerinte

    • Proaspat absolvent de studii economice sau experienta similara intr-o alta banca;
    • Cunostinte de Microsoft Office, in special Excel;
    • Atentie la detalii si o buna capacitate de comunicare si relationare.

    Responsabilitati

    • Vei oferi consultanta clientilor persoane fizice si persoane juridice privind operatiunile bancare solicitate cash si non-cash, precum si toate tipurile de produse de creditare;
    • Vei identifica oportunitatile de vanzare (inclusiv vanzare incrucisata) pentru toate produsele si serviciile bancii adresate persoanelor din categoria retail;
    • Vei asigura inregistrarea clientilor persoane fizice si juridice (deschidere noi conturi curente);
    • Vei mentine relatia cu clientii existenti si te vei asigura de buna lor deservire, folosind la maximum intreaga paleta de produse oferite de banca din segmentul vizat;
    • Vei procesa ordinele de plata si a instrumentele de debit pentru clientii bancii;
    • Vei realiza operatiuni specifice legate de produsele de economisire (depozite la termen, conturi de economii, etc.).

    Alte informatii

    Ce iti oferim

    Sanatate si well-being:
    • Discount 7Card, Fit4You, Bery Fitness & Spa, Optiplaza, INTELIDENT;
    • Asigurare medicala de sanatate si asigurare de viata;
    • Pauza de fructe la birou.

    Servicii si shopping:
    • Tichete de masa;
    • Discount la serviciile si produsele 5asec, ZOOT, CCC, Armani Jeans, Max & Co, Swarovski, Geox, Springfield, Samsung, Orange, Pineberry, Vodafone, Lamonza etc.

    Timp liber si educatie:
    • De ziua ta: o zi libera cadou de la noi;
    • Discount la serviciile oferite de Fundatia Calea Victoriei, Scoala de muzica Arpeggio, Whi Experience, Centru de Limbi Straine A_BEST;
    • Tot ce vrei sa citesti de la Bookster.