Consultant Relatii Clienti Companie Multinational

Angajator: Teleperformance Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.12.2016

    Teleperformance Romania este o parte a Teleperformance Group, unul dintre liderii mondiali pe piata serviciilor de contact center externalizate.
    62 de tari, 270 centre de contact si peste 175.000 de angajati, sunt doar cateva cifre care arata dezvoltarea si dinamica Grupului Teleperformance.
    Teleperformance Romania si-a inceput activitatea in 2004, si imediat a devenit lider pe piata serviciilor de call center externalizate. Din 2004 si pana in prezent echipa Teleperformance Romania a crescut, numarand azi mai mult de 500 de persoane care furnizeaza servicii pentru principalii jucatori de pe piata romaneasca, din diverse domenii precum: banci, societati de asigurari si operatori de telecomunicatii.
    Sa fi angajat al Teleperformance Romanaia insemana sa faci parte dintr-un grup dinamic si multicultural unde esti incurajat inca de la bun inceput sa-ti exploatezi potentialul la maxim

    Cerinte

    Cautam oameni comunicativi, dinamici, dornici sa invete si sa se afirme intr-o companie multinationala.
    Oferim in schimb atmosfera prietenoasa, program flexibil, training platit si alte beneficii consistente, o
    multitudine de proiecte si posibilitatea de a-ti alege jobul potrivit pentru tine : departamente de inbound,outbound atat pe limba romana cat si pe limba straina ( franceza, germana, italiana, rusa, poloneza, spaniola)

    Ce dorim de la tine ?

    Ai foarte bune abilitati de comunicare
    Esti o persoana dinamica si energica
    Ai foarte bune cunostinte de operare calculator
    Esti orientat spre solutii

    Responsabilitati

    Ce iti oferim?

    Program de training platit din partea companiei
    Program de lucru flexibil ( posibilitatea de a alege programul de lucru in functie de nevoile tale)
    Job-uri full-time si part-time
    Oferta financiara atractiva( salariu fix motivant plus sisteme de bonusare consistente) si posibilitatea de avansare in cadrul companiei
    Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala
    Un mediu de lucru placut unde vei invata lucruri noi zilnic

    Nu ai nevoie de experienta, ci doar de dorinta de a te dezvolta intr-o echipa de profesionisti!
    Daca te-am convins sa te alaturi echipei noastre, te asteptam sa aplici direct la acest anunt sau sa ne trimiti CV-ul tau pe adresa recrutare@teleperformance.ro

    Daca doresti mai multe informatii te invitam sa apelezi cu incredere la echipa noastra de specialisti care te vor ajuta sa iei cea mai buna decizie .
    Ne poti trimite intrebarile tale pe adresa recrutare@teleperformance.ro sau ne poti contacta la numarul 0214010800 .