Internship

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UniCredit - cont vechi active.

Vezi toate job-urile Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: UniCredit - cont vechi
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.08.2014

    UniCredit Tiriac Bank, UniCredit Leasing Corporation si UniCredit Consumer Financing IFN S.A. sunt membre ale Grupului UniCredit, importanta institutie financiara internationala, avand peste 147.000 angajati si o retea de aproximativ 8.900 de sucursale in 17 tari europene si cu prezenta in alte 50 la nivel international.

    Cu o puternică identitate europeană, UniCredit deţine una dintre cele mai mari cote de piaţă în regiune, ca rezultat al poziţiei sale strategice în Europa Centrală şi de Est.

    Cerinte

    Esti student sau masterand la cursuri de zi?
    Ai rezultate bune la facultate si iti doresti un stagiu de practica la UniCredit Tiriac Bank?
    Cunosti bine Microsoft Office (in special Excel)?
    Vorbesti bine limba engleza si/sau italiana?

    Responsabilitati

    Aplica la un stagiu de practica la UniCredit Tiriac Bank pentru a invata direct de la profesionistii nostri! Stagiile de practica pot fi efectuate in departamente precum: Reteaua de Legal, Retail, Corporate, Operatiuni, Resurse Umane, etc.

    UniCredit Tiriac Bank este parte a Grupului UniCredit—banca europeana de top, care combina viziunea internationala cu specificul local. Ne dorim in echipa noastra persoane hotarate sa reuseasca in ceea ce isi propun, adaptabile colaborarii in echipa (indiferent de tara in care se afla) si dornice sa ofere beneficii reale—prin tot ceea ce fac—clientilor nostri si comunitatii in care traim.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (11)