Operator Depozit de curierat

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Operator Depozit de curierat active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Chitila
  • Ilfov
  • Actualizat la: 11.04.2024

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Suntem în căutarea unor Operatori pentru Depozit de curierat, situat în apropiere de București:

    ✅ Candidatul ideal:
    - seriozitate
    - implicare
    - disponibilitate pentru efort mediu sustinut

    Responsabilitati

    ✅Responsabilități:
    - Manipulare colete
    - Scanare, etichetare colete
    - Operațiuni de recepție a mărfii.
    - Repartizarea si ordonarea corectă a coletelor din depozit

    Alte informatii

    ✅ Ce oferim:
    - Pachet salarial format din: 2600 lei net + Tichete de masă 35 lei/zi + sporuri ore noapte/ore suplimentare)
    - Program într-un singură tură (ora de incepere a programului variază în funcție de rută)
    - Transport asigurat

    📢 Pentru mai multe detalii, poate chiar un interviu, mă puteți contacta la 0737043177.

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    BUCURESTI, Stefanestii de Jos,

    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (40)