Gestionar Depozit - Stefanestii de Jos

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Stefanestii de Jos
  • Actualizat la: 06.05.2024

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    • Experienta de 2-5 ani pe o pozitie similara;
    • Experienta de lucru în Microsoft Excel – nivel mediu;
    • Experienta de lucru în SAP (reprezinta un avantaj);
    • Studii medii absolvite;
    • Limba engleza – nivel mediu.Soft skills:
    • Corectitudine si simtul responsabilitatii;
    • Profil orientat catre rezultate;
    • Flexibilitate;
    • Spirit de echipa.

    Responsabilitati

    Cu ce te vei ocupa:
    • Introducerea marfii in stoc in baza documentelor de intrare;
    • Asigurarea gestiunii fizice si scriptice a stocului de marfa;
    • Asigurarea miscarilor si a evidentei stocurilor din cadrul depozitului;
    • Urmarirea reclamatiilor primite din partea partenerilor și modificarea stocurilor in conformitate cu acestea;
    • Deciderea alocarii marfii in zonele diferite din cadrul depozitului in functie de tipologia de marfa;
    • Scoaterea din gestiune a produsele returnate la furnizor;
    • Participarea la procesul de inventare.

    Alte informatii

    CE OFERIM

    Contract de munca perioada nedeterminata;

    Tichete de masa 30 lei pentru fiecare zi lucrata;
    Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa prietenoasa si o companie de renume;
    Punctul de lucru este situat in Stefanestii de Jos, transportul fiind asigurat de companie (printr-un microbuz) de la gura de metrou Pipera – Depozit si retur;
    Program de lucru: Luni-Vineri, 07:00 – 16:00;
    Tichete cadou de Paste si Craciun;
    Prima pentru evenimente deosebite (casatorie, nastere copil etc.);
    Primire calduroasa in echipa de CSR, pentru a lasa o amprenta a faptelor bune in comunitate. Ne place sa facem bine in jurul nostru!
    Distractie si buna dispozitie la evenimentele corporate, care ne-au iesit super pana acum.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Stefanestii de Jos,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ploiesti, Targoviste,

    BUCURESTI, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (62)