Mobile app developer - iOS/Android sau Xamarin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Beraria H active.

Vezi toate job-urile Mobile app developer - iOS/Android sau Xamarin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Beraria H
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.07.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal este un developer cu experienta, full-time sau freelancer, care isi doreste sa gestioneze un proiect interesant si de anvergura, pe termen lung.

    Responsabilitati

    Dezvoltare aplicatii Android / iOS native sau Xamarin.
    Dezvoltare aplicatii mobile client / front-end pentru sistemul nostru (dezvoltat in-house, .NET Core, PostgreSQL) cu functionalitatile:

    Alte informatii

    Descrierea companiei
    Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (533)