Reprezentant Serviciu Clienti - Erou Iancu Nicolae

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Serviciu Clienti - Erou Iancu Nicolae active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.06.2018

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Cautam persoane cu abilitati excelente de comunicare si orientare catre clienti, care stapanesc limba engleza la un nivel mediu, conversational.
    Daca esti organizat, atent la detalii, rezistent la stres si orientat catre rezultate, dar in acelasi timp doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara, dinamica si unita, vino sa ne demonstrezi acest lucru.
    Corectitudinea si loialitatea fata de companie sunt aspecte importante pentru noi, la fel si preocuparea pentru ridicarea nivelului profesional individual.
    Pentru noi conteaza cel mai mult entuziasmul, dorinta de a munci, de a invata, de a face lucrurile cu profesionalism.

    Responsabilitati

    Acordarea de asistenta clientilor interni si externi.
    Vanzarea directa a produselor bacaniei catre consumatori.
    Furnizarea de informatii corecte si complete clientilor, referitoare la produsele si serviciile companiei.
    Solutionarea diverselor cerinte venite din partea clientilor.
    Acordarea de asistenta si consiliere clientilor interni si externi.
    Directionarea solicitarilor catre departamentele specializate si comunicarea raspunsului final clientilor interni/externi.
    Inregistrarea sugestiilor, sesizarilor si reclamatiilor venite din partea clientilor interni si externi si transmiterea acestora catre superiorul direct sau/si departamentul responsabil.

    Alte informatii

    Va oferim:
    - conditii de lucru foarte bune, la standarde internationale;
    - salariu fix 3000 lei plus comisioane din vanzari;
    - echipa dinamica, frumoasa, companie cu traditie;
    - posibilitatea de dezvoltare a carierei.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (230)