Front Desk Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA active.

Vezi toate job-urile Front Desk Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Cunostinte de limba franceza si/sau engleza la nivel conversational- cerinta obligatorie
    - Cunostinte de Microsoft Office
    - Bune abilitati de comunicare
    - Persoana atenta la detalii si proactiva
    - Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul biroului nostru din Bucuresti veti asigura direct preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice, intampinare persoane, mentinerea legaturii cu furnizorii (curierat; papetarie), efectuare de activitati de protocol, asigurare suport administrativ, etc.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial motivant, cu sistem de evaluare anuala
    - Asigurare medicala privata
    - Mediu de lucru tanar
    - Companie multinationala in plina dezvoltare