Distribuitor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Distribuitor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.04.2018

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

    - Studii medii / superioare
    - Atestat transport marfa reprezinta avantaj
    - Disponibilitate deplasari frecvente
    - Permis de conducere categoria B (C, C + E-constituie un avantaj)

    Responsabilitati

    - Transportul marfurilor de la sediul central catre locatiile de telecomunicatii
    - Incarcarea si descarcarea
    - Mentinerea vehiculului in stare buna de functionare
    - Jobul presupune deplasari in tara

    Alte informatii

    - Salariu motivant
    - Bonusuri de performanta
    - Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta intr-un mediu multicultural
    - Instruire si certificari
    - Pachet de beneficii (asigurare medicala, transport s.a.)

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (53)