Secretara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRANSEARCH INTERNATIONAL active.

Vezi toate job-urile Secretara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: TRANSEARCH INTERNATIONAL
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.03.2018

    TRANSEARCH International is a member of the AESC, the leading professional body representing the global executive search community. As a member firm all of our offices are committed to maintaining the highest professional standards, including a commitment to providing, wherever possible, diverse candidate shortlists.

    Cerinte

    - Buna cunoastere a limbii engleze – nivel mediu - avansat
    - Studii superioare finalizate sau in curs, de preferat studii economice
    - Cunostiinte medii de operare calculator (Microsoft Office)
    - Experienta intr-o firma de contabilitate este un plus, dar nu este necesara
    - Capacitate de organizare a timpului si sarcinilor
    - Capacitatea de multi-tasking si de a respecta termenele limita
    - Persoana vesela, energica si prietenoasa
    - Dornic/a de a invata lucruri noi si a face parte dintr-o echipa

    Responsabilitati

    - Organizarea intalnirilor pentru manager
    - Inregistrarea, administrarea si arhivarea documentelor, primirea si distribuirea corespondentei (posta, electronic)
    - Primirea si indrumarea vizitatorilor
    - Pregatire cafele si alte aspecte de protocol
    - Efectuarea, preluarea si transferul apelurilor telefonice
    - Operarea echipamentele de birou (fax, copiator, centrala telefonica)
    - Realizarea comenzilor de rechizite si birotica

    Alte informatii

    - Program full-time: 9:00 – 18:00
    - Sediu in zona centrala – Piata Victoriei
    - Oportunitati reale de avansare in functie de performante in zona contabilitate/HR/etc.

    BUCURESTI, Otopeni,