Inginer debutant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Inginer debutant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 06.02.2018

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Poti face parte din echipa de specialisti a clientului nostru, companie multinationala, daca:

     Esti pasionat de tehnologie si mecanica;
     Ai studii superioare in domeniul tehnic;
     Detii cunostinte tehnice in domeniul mecanic;
     Ai cunostinte in SAP;
     Esti o persoana dinamica, cu initiativa, motivata sa lucreze in mediul industrial;
     Detii cunostinte de limba engleza;
     si mai ales ai dorinta de a invata…

    Responsabilitati

    In cadrul acestui post vei avea ca responsabilitati:

     Asigurarea functionarii continue a echipamentelor si a masinilor utilizate in ateliere;
     Utilizarea aplicatiilor informatice pentru a supraveghea mentenanta de rutina si pentru a organiza reparatii;
     Reducerea incidenta a defectiunilor;
     Asigurarea lucrarilor programate de mentenanta, abordarea problemelor neplanificate si reparatiile de urgenta;
     Organizarea achizitiilor de piese componente, accesorii etc;
     Monitorizarea si controlul fluxului tehnologic de productie in scopul cresterii productivitatii;
     Propunerea in permanenta de solutii de eficientizare a procesului tehnologic de productie;
     Respectarea tehnologiei de fabricatie si asigurarea functionarii utilajelor la parametrii proiectati;
     Gestionarea si actualizarea documentatiei de proces;
     Suport tehnic in productie;
     Propunerea de solutii in alegerea si utilizarea materialelor alternative.

    Alte informatii

    Iti oferim:
     Mediu profesionist de invatare si dezvoltare;
     Locuinta si utilitati pentru cei care provin din alte regiuni ale tarii;
     Beneficii atractive financiare si non financiare;
     Reducere pentru masa la cantina din incinta fabricii;
     Transport asigurat.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (5)