Asistent manager Director General

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile REWE Romania - Penny Market active.

Vezi toate job-urile Asistent manager Director General active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: REWE Romania - Penny Market
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Management Trainee
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 28.02.2018

    REWE Romania iti propune un start in cariera! Aplica pentru job-ul Asistent Director General si vei avea oportunitatea de a invata si de a lucra in mod direct cu colegii nostri din Top Management, posibilitatea de a colabora cu colegii nostri de la nivel international, de a intelege o structura organizatorica complexa si procesele pe care REWE Romania le deruleaza.

    In cazul in care vom deveni colegi iti promitem ca :

    - Vom merge impreuna in Teambuilding,

    - Vom servi impreuna masa la cantina noastra,

    - Vom merge impreuna cu microbuzele companiei prin care asiguram transportul la sediul nostru,

    - Vom participa impreuna la proiectele de CSR in care suntem implicat( construim case, plantam copaci),

    - Vei avea parte de mentorat si dezvoltare personala,

    - Si alaturi de noi vei participa la multe alte proiecte interesante .

    CERINTE:

    • Absolvent studii superioare (studii finalizate, economice)
    • LIMBA GERMANA NIVEL AVANSAT, LIMBA ENGLEZA NIVEL AVANSAT;
    • Cunoştinţe foarte bune operare PC : MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
    • Cunostinte dezvoltate de Social Media;
    • Spirit practic si organizatoric;
    • Implicare si responsabilitate;
    • Etica si onestitate;
    • Bun management al timpului;
    • Dorinta de a invata si interesul de a se dezvolta profesional;
    • Orientare catre atingerea de rezultate;
    • Capacitatea de a lucra in echipa.

    RESPONSABILITATI:

    • Elaborare prezentări;
    • Procesare informaţii si date;
    • Urmarirea proiectelor in care este implicat Directorul General;
    • Organizarea, actualizarea şi urmărirea planului de activităţi, organizare şedinţe, conferinte;
    • Documentarea şedinţelor;
    • Comunicarea eficienta si colaborarea cu alte departamente.

    Beneficii:

    • Asigurare medicala privata;
    • Masa de pranz asigurata;
    • Transport asigurat;
    • Zile suplimentare pentru concediu de odihna;
    • Posibilitati multiple de invatare si dezvoltare in cadul companiei.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre REWE Romania - Penny Market. Consultati Politica de procesare a datelor personale a REWE Romania - Penny Market >>