Junior PHP Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALTEN KEPLER - IT DIVISION active.

Vezi toate job-urile Junior PHP Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: ALTEN KEPLER - IT DIVISION
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 20.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Cunostinte limbaje programare – PHP (CodeIgniter constituie un avantaj)
    • Cunostinte baze de date PostgreSQL, MySQL
    • Cunostinte HTML, JavaScript, CSS
    • Experienta in dezvoltarea de aplicatii web - prezentarea unor proiecte si/sau aplicatii dezvoltate constituie un avantaj

    Responsabilitati

    • Dezvolta si modifica aplicatiile software in conformitate cu specificatiile de realizare
    • Testeaza aplicatiile dezvoltate
    • Participa la proiectarea specificatiilor pentru aplicatii si a documentatiei aplicatiilor dezvoltate
    • Intretine aplicatiile software dezvoltate

    Alte informatii

    ALTE CERINTE:
    • Capacitate de autoorganizare
    • Capacitate de a oferi solutii in timp util
    • Abilitati de comunicare
    • Abilitati de a lucra in echipa
    • Punctualitate

    Oferta (bonusuri, beneficii) :
    • Recunoasterea valorii profesionale:
    • Bonusuri semnificative în funcţie de rezultate
    • Pachet salarial complex
    • Pachet de sanatate Premium Plus
    • Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor
    • Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500.

    Hybrid

    2000 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (162)