Senior Broker

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Senior Broker active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    -Bune abilitati de comunicare si negociere
    -Experienta relevanta in domeniul Real Estate/Vanzari
    -Spirit practic si antreprenorial

    Responsabilitati

    -preluarea ofertelor din baza de date
    -vizionarea proprietatilor
    -promovarea proprietatilor ce se inscriu in parametrii acceptabili ai piatei imobiliare
    -identificarea si prezentarea catre clienti a ofertelor potrivite cereriilor lor
    -pregatirea si prezentarea documentelor necesare realizarii tranzactiei
    -asistarea clientilor la incheierea tranzactiilor imobiliare .

    Alte informatii

    Oferim:
    -Comision de pana la 70%
    -Conditii de munca avantajoase
    -Un mediu de lucru profesionist

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Sibiu, Satu-Mare,

    Vezi job-uri similare (10)