Inspector AOI (linie SMT)

Vezi toate job-urile Inspector AOI (linie SMT) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.03.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Experienta linii de plantare automata SMD
    - Atentie la detalii si vedere optima pentru a putea face inspectia optica automata
    - Cunostinte de baza de electronica si programare.
    - Constituie avantaj cunoasterea proceselor SMT
    - Constituie avantaj experienta in realizarea programelor pentru echipamente AOI
    - Cunoscator al limbii Engleze scris / vorbit

    Responsabilitati

    Descriere:
    - Realizare programe AOI
    - Debug + testare AOI
    - Dezvoltarea documentatiei de lucru pentru echipamentele AOI si pentru operatori
    - Imbunatatirea continua a procesului de inspectie optica automata

    Manpower recruteaza pentru un grup american care activeaza in domeniul automotive de peste 30 de ani si care produce o gama larga de componente electronice pentru clienti automotive: pedale de acceleratie, senzori (pentru temperatura, nivelul si presiunea fluidelor), module cu tehnologie LED, module electronice de comanda si placi de circuite integrate.

    Beneficii:
    • Salariu de incadrare: 2000 Ron brut;
    • Bonus de productivitate: pana la 20%;
    • Tichete de masa: in valoare de 15 Ron pentru fiecare zi lucrata;
    • Tichete cadou – 200 Ron de Craciun/Paste;
    • Servicii medicale gratuite nelimitat;
    • Abonamente la activitati sportive;
    • Bonus anual de performanta;
    • Transport gratuit din Timisoara, Ghiroda, Giarmata Vii, Remetea Mare, Izvin, Recas, Topolovat, Iosifalau;

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (8)