Online Marketing Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.M HR active.

Vezi toate job-urile Online Marketing Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: I.M HR
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.12.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Este super suficient sa stii ce inseamna o campanie de email marketing, sa fi lucrat cu asa ceva, sa stii putin SEO, sau mai mult (cu cat mai mult cu atat mai bine :P) si sa iti doresti sa faci (daca nu ai facut deja) si copywriting.
    O facultate de profil ar ajuta mult si pe langa asta, un suflet si o minte deschisa .
    Le ai? :)

    Responsabilitati

    Vei intra in cadrul echipei de Marketing a unei companii renumite, insa care nu a uitat sa pastreze spiritul cald si apropiat al unei familii.
    Te vei ocupa in primul rand de cele descrise mai sus, respectiv campanii de email marketing, SEO si copywriting, insa vei fi cu drag implicat/a in orice alta activitate de online sau offline marketing din cadrul companiei.
    Pentru ca ei chiar cred PE BUNE in brainstorming si teamwork.
    Aplica si vino sa discutam pe indelete.
    Iti va placea la maxim :)

    Nu are sens sa iti insiruim aici toate beneficiile. Putem insa sa iti garantam ca vei primi un salariu mai mult decat super ok, bonusuri, si muuulte alte lucurui care te vor face sa mergi cu drag la job. Trust us! ;)

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (99)