Asistent Resurse Umane - Aneva Human Resources

Angajator: Jobs from top companies in Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 24.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Vrei sa patrunzi sau sa te dezvolti in HR si te regasesti in descrierea de mai jos?

    Persoana energica, pozitiva;
    Diplomat(a), cu bune abilitati de comunicare;
    Inalt nivel de responsabilitate;
    Spirit de initiativa, orientare catre rezultate si perseverenta;
    Atentie la detalii si constiinciozitate;
    Adaptare la schimbare si ritm alert de lucru;
    Tinuta profesionala, prezenta agreabila, dinamism, spirit de echipa.
    Atunci, pozitia vacanta de HR Assistant, ti-ar putea implini obiectivele!

    Responsabilitati

    Cautam o persoana pasionata de domeniul Resurselor Umane care sa ne ajute la:

    Generarea strategiei de recrutare
    Screening CV
    Contactare candidati
    Crearea si postarea anunturilor pentru joburile disponibile
    Planificarea interviurilor
    Crearea si mentinerea bazei de date a candidatilor
    + Alte task-uri specifice HR, in functie de dorinta ta de dezvoltare

    Alte informatii

    Asteptam cu drag sa te cunoastem!

    Oferta:
    Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.