Combinier

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Braila
  • Fetesti
  • Actualizat la: 20.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE

    - Studii medii, de preferinţă în domeniul agricol/tehnic
    - Experienţă minim 2 ani în exploatarea combinelor agricole
    - Cunoştinţe bune agricultura: culturi, soluri, utilaje agricole
    - Permis conducere categ. B

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI

    - Pregatirea, reglarea si exploatarea combinelor agricole
    - Recoltarea mecanizata a culturilor agricole

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT

    - Disponibilitate deplasari in tara
    - Persoană de incredere, serioasa si disciplinata
    - Organizare şi rigurozitate