Angajam Vorbitori cu Limba Engleza si Germana!

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.11.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    - Sa vorbesti limba germana la nivel avansat;
    - Sa poti asimila rapid cunostintele;
    - Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
    - Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;
    - Sa fii o persoana flexibila;
    - Sa fii creativ, cu initiativa, capabil sa gasesti solutii;
    - Sa ai bune abilitati de comunicare, planificare si organizare;

    Responsabilitati

    Responsabilitatiile tale vor fi:

    - Sa acorzi suport clientilor via telefon/email;
    - Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru;
    - Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora;
    - Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor necesare;

    Ce vei castiga din aceasta experienta:

    - un program organizat in intervale orare flexibile (8h/zi).
    - un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + tichete de masa+ bonusuri + diverse premii;
    - o perioada de training platita;
    - acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;
    - o colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;
    - vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare;
    - o locatie buna si un mediu prietenos de lucru.