Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Galati
  • Sibiu
  • Actualizat la: 22.11.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Clientul nostru, lider de piata in domeniul nacelelor, platformelor pentru acces si lucru la inaltime din Romania, isi mareste echipa de vanzari, cautam noi colegi in urmatoarele zone:
    1. Bucuresti
    2. Prahova
    3. Galati (Braila, Buzau, Vrancea, Bacau)
    4. Bihor (Satu-Mare, Maramures)
    5. Sibiu (Mures, Harghita, Covasna)

    Cerinte
    - studii superioare, iar cele in domeniul tehnic constituie avantaj;
    - experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic;
    - bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
    - orientare catre client si rezultate;
    - persoană dinamică, cu spirit de initiativă;
    - disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata;
    - permis de conducere categoria B;
    - abilităţi de operare calculator.

    Responsabilitati

    - Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata;
    - Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor;
    - Vizitarea clientilor, inclusiv a santierelor de constructii pentru identificarea nevoilor de ofertare;
    - Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
    - Intocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret;
    - Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora;
    - Realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata.

    Alte informatii

    Pentru mai multe detalii sunati la 0720900707.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)