Call center-Zona Pipera

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Connect Mobile Telecom active.

Vezi toate job-urile Call center-Zona Pipera active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Connect Mobile Telecom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.11.2017

    Suntem o companie care activeaza in domeniul serviciilor, cu focus pe doua segmente:
    - Telecomunicatii – partener Orange Romania
    - Energie si gaz – partener ENEL Romania.
    Cu o echipa de peste 25 de colegi, te asteptam si pe tine sa ni te alaturi si sa descoperim impreuna lumea vanzarilor consultative.
    Vei intra intr-un colectiv tanar, plin de energie si creativitate si vei avea sansa sa iti dezvolti si sa iti rafinezi abilitatile de comunicare si negociere.

    Cerinte

    Connect Mobile Telecom este o echipă formată din oameni tineri, dinamici şi foarte comunicativi. Ne dorim să ne mărim echipa de call center şi pentru asta avem nevoie de persoane care să fie la început de drum, care să fie perseverente, comunicative şi cu atitudine pozitivă.
    Ce este un must have:
    - Orientare către client şi cursivitate în exprimarea verbală
    - Să ai abilitatea de a lucra în echipă
    - Seriozitate şi focusare asupra obiectivelor propuse

    Responsabilitati

    Ce oferim?
    - Atmosferă plăcută de lucru în cadrul unei echipe dinamince, experimentate şi tinere
    - Training de specialitate
    - Program part-time sau full-time
    - Salariul se va discuta în cadrul interviului

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (130)