Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Quark Consulting active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Quark Consulting
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.11.2017

    QUARK Consulting ofera servicii profesionale de Contabilitate, consultanata si audit pentru clientii sai .
    Oferim servicii de calitate superioară într-o manieră independentă, obiectivă și etică. Noi credem în comunicarea regulată, deschisă cu clienții noștri, acest lucru este un mod excelent de a stabili încredere, care este fundamentul oricărei relații de lucru de succces.

    Cerinte

    Compentente, cunostinte si expetiza:

    • Studii universitare economice (de preferat contabilitate sau finanțe); ;
    • Cunoștințe solide de contabilitate (este necesară o experiență anterioară în domeniu);
    • O bună cunoaștere a limbii engleze și abilități avansate de utilizare a MS Office;
    • Initiativa, responsabilitate, spirit de echipa;
    • Bune abilitati de comunicare, flexibilitate și dinamism.

    Responsabilitati

    • Intocmire lunara de inregistrari contabile complete;
    • Intocmire lunara de declaratii si state de plata;
    • Inchiderea si interpretarea balantei de verificare lunare;
    • Intocmirea bilantului contabil si a altor raportari financiare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)