Back-Office Admin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.FUTURE active.

Vezi toate job-urile Back-Office Admin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 04.10.2017

    IFUTURE Romania is a recruitment company part of a multinational organisation Thakral Group from Singapore. We want to be the Solution Partner, positioning as the intermediate between the potential of the labor market and the specialized staff need from our portofolio clients.

    The values which drives our activity are: Passion, Responsibility, Flexibility, Creativity.

    Our goal is to provide high quality recruitment and consultancy services to interested candidates of the romanian labor market, by making them take the right step forward and match goals with individual plans.

    Cerinte

    • Fluent în limba engleză sau franceza;
    • Bune abilitati de comunicare și aptitudini organizatorice;
    • Orietarea catre suportul clientilor, dar si a servicilor;
    • Team player și flexibilitate;

    Responsabilitati

    • Coordonarea si monitorizarea activitatii inginerilor;
    • Inregistreaza alertele primite prin telefon si email în sistemele specifice;
    • Realizeaza de actiuni in conformitate cu procedurile de lucru pentru rezolvarea lor;
    • Monitorizarea functionarii corecte a echipamentelor si solutionarea alertelor specifice;
    • Realizarea rapoartelor zilnice de activitate in limitele de timp stabilite;

    • Pachet salarial competitiv, tichete de masa, asigurare medicala, co-plata abonament fitness,tichete cadou de Paste/ Craciun, decont ochelari PC;
    • Cursuri de limba engleza/ franceza;
    • Traininguri si certificari tehnice de renume international, traininguri structurate tehnic si non tehnic;
    • Oportunitati de cariera laterale (tehnic) si verticale (team leading).

    Aplica fara CV
    Bacau, Job national