Data Entry Specialist - full time

Angajator: Coface Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Internship
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.09.2017

    Coface Romania, fondata in 1996, este o companie multinationala, cu sediul central in Franta si lider pe piata romaneasca in domeniul managementului riscului de credit.

    Cerinte

    • Responsabilitate si atentie la detalii;
    • Orientare catre rezultate;
    • Capacitatea de integrare într-o echipă deja formată si de a colabora permanent cu colegii.

    Responsabilitati

    • Migrarea contractelor (inclusiv date istorice) din aplicatia CMON in aplicatia GCC

    • Oportunitatea de a-ti desfasura activitatea intr-o companie multinationala si de a dobandi cunostinte noi;
    • Pachet salarial atractiv (parte fixa + bonus in functie de performanta);
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala prin traininguri interne si externe;
    • Program flexibil de 4 ore/zi.