Angajam Operatori Telesales fara experienta - Bacau

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 23.09.2017

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Cerintele postului:
    - Cunostinte minime de utilzare a windowsului si browsing;
    - Abilitati de comunicare si persuasiune(conducerea discutiei, empatie, vocabular adaptat si adecvat interlocutorului, etc);
    - Atitudine pozitiva si maleabila;
    - Disponibilitatea de a lucra in ture.

    Responsabilitati

    - Preluarea solicitarilor din partea clientilor pe toate canalele de comunicare, inregistrarea si tratarea acestora in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru;
    - Generaea de rapoarte de activitate periodic sau la cerere, in funcție de criteriile solicitate;
    - Solutionarea problemelor aparute;
    - Verifica disponibilitatea pe stoc a produselor;
    - Executa activitati/intocmeste rapoarte specifice activitatii de distributie.

    Alte informatii

    - Salariul minim pe economie + bonuri de masa
    - Bonusuri – bonus pe proiectele de vanzari;
    - Flexibilitate la program si intelegere(daca angajatul este responsabil si implicat oferim posibilitatea de a face solicitare la program cu mentiunea ca orele de lucru trebuie sa fie consecutive);
    - Tipologia proiectelor este diversa, avem de la campanii simple de outbound(chestionare/informare) pana la proiecte complexe de customer care si vanzari;
    - Trainingul de initiere si cel aplicat pe proiect;
    - O echipa tanara de management tanara dar cu experienta in domeniu;
    - Posibilitate de promovare;