Coordonator Servicii (Operator Call Center)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SC NOVA RIA24 SERVICII SRL active.

Vezi toate job-urile Coordonator Servicii (Operator Call Center) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: SC NOVA RIA24 SERVICII SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.08.2018

    SC NOVA RIA24 SERVICII SRL este o companie care activeaza in domeniul serviciilor de asistenta tehnica, medicala si de calatorie, cu acoperire nationala si internationala.
    Lucram preponderent pentru companii de asigurari si asistenta din strainatate dar si pentru companii autohtone. Ne gasiti si aici: www.ria24.ro

    Cerinte

    • Aptitudini de comunicare;
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris si conversational);
    • Cunoasterea limbii franceze si/sau a unei alte limbi de circulatie internationala reprezinta un avantaj considerabil;
    • Disponibilitate pentru lucrul in ture;
    • Usurinta in utilizarea computerului si a internetului.

    Responsabilitati

    • Gestioneaza comunicarea telefonica si scrisa cu beneficiarii de servicii si clientii companiei;
    • Asigura logistica pentru furnizarea serviciilor catre beneficiari, coordonand activitatea prestatorilor companiei;
    • Urmareste furnizarea serviciilor si se asigura ca sunt respectate conditiile si termenele de livrare ale acestora;
    • Respecta sistemul de calitate si procedurile interne ale companiei.

    Alte informatii

    Candidatul ideal:

    • Poate comunica clar si concis;
    • Se integreaza usor si lucreaza eficient in echipa;
    • Este flexibil;
    • Este atent la detalii.

    Beneficii:

    • Salariu lunar 500 - 800 EUR net;
    • Tichete de masa;
    • Telefon mobil.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (153)