SPECIALIST PRESTATII VEHICULE CIRCUIT CARBURANT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile SPECIALIST PRESTATII VEHICULE CIRCUIT CARBURANT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Titu
  • Actualizat la: 20.07.2017

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    -Studii superioare tehnice- AT/ TCM;
    -Cunostinte avansate de limba franceza; engleza reprezinta un avantaj;
    -Permis de conducere categoria B;
    -Capacitate de analiza si sinteza;
    -Abilitati de comunicare si lucru in transvers.

    Responsabilitati

    -Primeste cererea de testare si intocmeste planul de studiu pentru domeniul de activitate circuit carburant;
    -Rezerva, receptioneaza si se asigura de conformitatea vehiculului supus testelor;
    -Verifica echiparea si instrumentarea corecta a vehiculului in raport cu planul de studii;
    -Intocmeste, valideaza si comunica nota tehnica referitoare la rezultatul si analiza testelor efectuate- umplere/ golire circuit carburant, masuratori debite, corectitudine nivel carburant intregistrat de joja rezervor;
    -Propune imbunatatiri pentru piesele/ ansamblurile testate pentru care rezultatele nu se incadreaza in limitele admisibile ale Caietului de Sarcini;
    -Concepe si supravegheaza realinierea si punerea in conformitate a vehiculelor destinate incercarilor, dupa terminarea masuratorilor;
    -Utilizeaza produsele chimice respectand cerintele sistemului de management de mediu si politica de mediu;
    -Utilizeaza echipament de protectie adecvat activitatii- combinezon si aparat de respirat.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Titu,

    Titu,

    Titu,

    Vezi job-uri similare (4)