Consilier vanzari - Mobexpert Baneasa

Angajator: Mobexpert
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.08.2017

    Grupul Mobexpert este liderul pe piața de mobilier din Romania si se clasează între primele douăsprezece întreprinderi europene din industria mobilei. Din 1993 si pana astazi este prezent in majoritatea oraselor din tara si garanteaza oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie de top.

    Cerinte

    Daca esti o persoana:
    - Integra,
    - Cu initiativa,
    - Sociabila,
    - Pozitiva,
    - Perseverenta,
    - Entuziasta.

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati vor consta in:
    - Ofertarea clienților,
    - Introducerea și urmărirea comenzilor,
    - Comunicare eficienta cu colegii din departamentele de aprovizionare si livrari,
    - Urmărire comenzilor si programarea lor la livrare,
    - Menținerea corespondenței electronice cu clienții.

    Alte informatii

    Te asteptam in echipa noastra pentru a-ti oferi:
    - Un program de lucru flexibil,
    - Un salariu fix plus un sistem de bonusare bazat pe rezultatele tale,
    - Un mediu de lucru placut, propice dezvoltarii profesionale si personale,
    - O echipa de oameni deschisi si pasionati de meseria pe care si-au ales-o,
    - Oportunitatea de a-ti dezvolta abilitatile de comunicare, alaturi de profesionisti.