Brightway - Customer Relationship Executive

Angajator: Brightway
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2017

    Brightway este o companie specializată în training și consultanță în management. Prezenți de mai bine de 13 ani pe piață, am finalizat cu succes peste 300 de proiecte și am contribuit la dezvoltarea a peste 20.000 de participanți. Training-urile noastre reușesc să ofere noi direcții de acțiune pentru a obține rezultatele pe care participanții le doresc, ajutându-i în același timp să păstreze un echilibru între valorile în care cred, activitățile profesionale și viața personală.

    Cerinte

    Echipa noastră este în căutarea unui nou coleg:
    • Entry-level (1-3 ani experiență), Mid-level (3-5 ani experiență);
    • Deschis și dornic să învețe;
    • Pozitiv, entuziast, cu o atitudine orientată către client;
    • Sociabil și dornic să interacționeze cu oamenii;
    • Capacitate de automotivare și dorință de a face o carieră în vânzări;
    • Ambițios și muncitor.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    • Preluarea solicitărilor telefonice și online;
    • Prospectarea pieței, participarea la evenimente de networking și conferințe cu scopul extinderii bazei de contacte;
    • Contactarea potențialilor clienți pentru stabilirea întâlnirilor și trimiterea invitațiilor la traininguri;
    • Managementul înscrierilor și participanților la traininguri;
    • Întreținerea relației cu portofoliul de clienți alocat;
    • Participarea la întâlniri cu actualii și potențialii clienți;
    • Încheierea contractelor și atingerea target-ului de vânzări asumat;
    • Realizarea rapoartelor de activitate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet salarial ce se va discuta la interviu în funcție de experiență, format din salariu de bază, comision și bonus de performanță ;
    • Tichete de masă și asigurare medicală stomatologică;
    • Dezvoltare personală, participare constantă la training-uri pe diferite teme;
    • Posibilitate de promovare.