Consultant Telesales

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GRUP EDITORIAL LITERA active.

Vezi toate job-urile Consultant Telesales active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GRUP EDITORIAL LITERA
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.06.2017

    Grupul Editorial Litera este unul dintre cei mai mari editori de carte din Romania. Suntem o companie in plina ascensiune, care isi propune in fiecare an sa dezvolte, sa inoveze, sa contribuie la cresterea pietei de carte.

    Cerinte

    Persoana care da dovada de:
    - orientare catre client si catre calitatea serviciilor prestate;
    - atitudine pozitiva si proactiva, empatie si intelegere;
    - spirit de echipa, punctualitate, incredere in sine, autocontrol;
    - studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
    - experienta in relationarea cu clientii (reprezinta un avantaj experienta intr-un Call Center);

    Responsabilitati

    - efectuarea apelurilor in vederea promovarii si comercializarii produselor Editurii LITERA;
    - oferirea de asistenta si consiliere clientilor - informatii complete si corecte cu privire la produsele Editurii LITERA ;
    - actualizarea datelor cu privire la clientii Editurii LITERA prin operarea in baza de date in format electronic.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:
    - pachet salarial motivant: salariu + bonuri de masa+bonusuri lunare de minim 1500 lei inca din prima luna de activitate + bonusuri anuale de performanta;- mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate;
    - variate programe de formare;
    - evolutie profesionala.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (31)