HR Generalist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile HR Generalist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.07.2017

    Suntem o companie cu capital integral românesc care înca din anul 2004, am reușit să ajungem la rezultatele de până în prezent prin experiența profesională, seriozitatea și implicarea în vederea construirii unei relații de durată cu partenerii noștri de business.

    Cerinte

    Cunosti limba germana la nivel mediu - avansat (scris/citit/vorbit)
    Esti o persoana proactiva, motivata de provocari noi in cariera
    Ai experienta relevanta(min 2 ani) in resurse umane si cunostinte juridice de baza in legislatia muncii
    Ai permis de conducere

    Responsabilitati

    Ofere suport pe recrutare, sa administreze personalul companiei si sa realizeze statele de plata
    Efectueze operatiunile de notificare, raportare si certificare
    Sprijine furnizorii externi de servicii, autoritatile, angajatii si managementul