Operator Procesare Imagine (Chiajna)

Angajator: eMAG
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Marketing
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 18.08.2017

    At eMAG, we are constantly moving forward and we love what we do. If you are passionate about your job, whether it’s offering consultancy to a customer or writing a code line, and you aim high, than you belong in our team.

    We provide you with the best development programs to improve both your soft and job specific skills, but it is you who decides what you want to learn and where you want to go. The possibilities are endless.

    We know benefits are important, that’s why we provide you with a full range of them. And because we like to share, at the beginning of you journey in eMAG we offer you a free course of e-commerce, just to put you up to speed. :)

    Cerinte

    Daca ai viteza in gandire, iti place sa scrii, cunosti mediul online si adori cumparaturile, esti binevenit in echipa de Product Content eMAG! Cautam un coleg nou, inteligent, cu un simt dezvoltat al observatiei, inzestrat cu spirit creativ, si caruia, bineinteles, sa nu ii fie straina limba romana. Apreciem munca si nu neglijam performanta! De asemenea, vei avea numeroase lucruri noi de invatat!

    Te asteapta o echipa tanara, vesela si o multime de beneficii!

    Cerinte:

    - Atentie sporita la detalii;
    - Cunostinte in utilizarea programului Photoshop, suita Office si HTML;
    - Abilitati de organizare si multitasking;
    - Rapiditate si eficienta la cautarea pe Internet;
    - Limba engleza - nivel mediu;
    - Abilitatea de a lucra in echipa;
    - Studiile superioare finalizate constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Fotografierea si procesarea imaginilor reprezentative produselor din portofoliul eMAG;
    - Verificarea imaginilor pentru produsele prezente pe site-ul eMAG si editarea acestora;
    - Realizarea fotografiilor 360 pentru anumite produse specifice;
    - Asigurarea suportului necesar pentru echipele de Commercial si Customer Care, cu privire la detalii specifice legate de continutul paginilor de produse.

    Alte informatii

    Beneficii

    La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

    Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi. Posibilitatile sunt nelimitate.

    Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata. Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)