Asistent Administrativ (part-time)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Top Factoring active.

Vezi toate job-urile Asistent Administrativ (part-time) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Top Factoring
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.04.2017

    Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei.

    Cerinte

    - Studii medii sau superioare in curs
    - Bune cunostinte de operare PC (MS Office)
    - Persoana foarte organizata, cu atentie distributiva
    - Capacitate de prioritizare a sarcinilor
    - Disponibilitate de a lucra part-time (in intervalul 08.00 - 14:30, 30 minute pauza)

    Responsabilitati

    - Participa la campaniile de pregatire a dosarelor fizice necesare procedurii de colectare a creantelor
    - Verifica, scaneaza si arhiveaza documentele specificice activitatii, respectand termenele stabilite
    - Introduce si valideaza datele in aplicatia interna pe baza documentelor administrate
    - Respecta intocmai instructiunile si procedeele de lucru specifice fiecarui proiect

    Alte informatii

    Iti oferim:
    - Salariu fix plus bonusuri de performanta
    - Tichete de masa
    - Activitati distractive alaturi de colegi in Team Building-uri, Christmas Parties, Happy Hours