Manager Echipa Sibiu

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manager Echipa Sibiu active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 27.03.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Experienta minim 1 an in coordonare echipe;
    - Experienta anterioara in industria creditelor de consum;
    - Disponibilitate pentru deplari pe teren (pozitia presupune 80% activitate pe teren)
    - Abilitati de operare PC;
    - Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    - Orientare catre atingerea obiectivelor.

    Responsabilitati

    - Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii;
    - Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei (vanzari si colectari);
    - Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
    - Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
    - Activitati administrative;

    Alte informatii

    - Mediu de lucrur dinamic;
    - Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
    - Traininguri;
    - Posibilitati de dezvoltare intern si international;
    - Salariu fix, plus bonusuri lunare de performanta;

    Cluj Napoca, Iasi, Sibiu,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Sibiu, Satu-Mare,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Satu-Mare, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (6)