Colector Focsani

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Colector Focsani active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Focsani
  • Actualizat la: 10.12.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ce cautam la tine?

    - Studii medii
    - Sociabilitate si abilitati de negociere
    - Rezistenta la stres
    - Abilitatea de a se exprima clar, precis și argumentat
    - Abilitatea de a rezolva probleme și conflicte
    - Abilitatea de a lucra in echipă
    - Preferabil autoturism propriu
    - Experienta intr-un post similar reprezinta avantaj

    Responsabilitati

    Ce urmeaza sa faci?

    - Oferi suport clientilor ce intampina probleme de colectare, cu scopul de a colecta complet sau parțial debitele cumulate
    - Colectezi, administrezi și predai corespondența purtată cu clienții care au intarzieri la plata
    - Participi la planificarea, elaborarea și realizarea acțiunilor legale impotriva clienților care au intarzieri
    - Oferi consultanta cu privire la calitatea procedurilor de gestionare a clienților care au intarzieri

    Alte informatii

    Ce iti oferim ?

    - Salariu fix
    - Comision în functie de performanta
    - Training
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    2026 RON NET / luna
    Remote

    Brasov, Focsani, Piatra Neamt,

    Vezi job-uri similare ()