Operator call center - limba italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bitech Company active.

Vezi toate job-urile Operator call center - limba italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Bitech Company
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.06.2017

    Înfiinţată în anul 2000, Bitech Company are o experienta de 17 ani pe piața locală și pe cea internațională. Eficiența și promptitudinea demonstrate în furnizarea serviciilor de Business Process Outsourcing si Contact Center ne-au ajutat în consolidarea unor relații comerciale de lunga durata cu clienții noștri. Capacitatea operativa e susținută de investițiile constante în mijloace și resurse, mizând în special pe formarea și profesionalismul propriului personal pentru atingerea obiectivelor stabilite.

    Cerinte

    • cunoștințe de limba italiană la un nivel conversațional / mediu / avansat
    • cunoștințe minime de operare PC
    • bune abilități de comunicare
    • persoană deschisă, receptivă, cu o atitudine pozitivă și dorința de a învăţa lucruri noi
    • capacitate de a lucra eficient, atât individual cât și în echipă

    Responsabilitati

    • preluarea și gestionarea apelurilor telefonice ale clienților conform procedurilor de lucru
    • oferirea suportului și a informațiilor corecte clienților, având o abordare amabilă și profesională
    • înregistrarea corectă și completă a informațiilor oferite de clienți în urma apelurilor telefonice
    • abordare proactivă și problem solving
    • menținerea standardului de calitate, orientare către client și rezultate

    Alte informatii

    Oferim:
    • curs de formare
    • contract de muncă pe perioada nedeterminată (cu o perioadă de probă de 90 de zile): part time/full time
    • salariu fix + tickete de masă pentru fiecare zi lucrată
    • bonus lunar în funcţie de performanţe
    • abonament lunar pentru transport (RATB sau METROREX)
    • asigurare medicală privată cu posibilitatea de a include și membrii familiei
    • orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture
    • posibilitatea de creștere atât pe plan personal cât și profesional

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (159)