Agent vanzari/Reprezentant medical

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BeautyTech active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari/Reprezentant medical active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BeautyTech
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2018

    Suntem o firma specializata in furnizarea de aparatura si produse profesionale pentru clinici si saloane si oferim cele mai bune solutii pentru compania dvs. indiferent de marimea acesteia.

    BeautyTech inseamna tehnologii revolutionare, unice in Romania, cercetare continua, dezvoltare, profesionalism si garantia unui parteneriat de succes, imediat si pe termen lung.

    Cerinte

    Cerinte:

    -cunoasterea produselor/serviciilor si a caracteristicilor specifice brandului
    -preferabil superioare
    -experienta de minimum 1 an intr- o pozitie similara
    -cunostinte medii de PC (MS-Office, Internet)
    -cunostinte de limba engleza
    -cunostinte minime de marketing
    -excelente abilitati de comunicare, prezentare
    -putere de convingere
    -capacitate de a lucra in echipa
    -flexibilitate, dinamism, autoorganizare
    -rezistenta la stres
    -Aptitudini de comunicare si organizare
    - Orientare catre client
    -disponibilitate pentru deplasari
    - Obligatoriu permis de conducere cat B
    OFERTA: bonusuri, beneficii – se discuta la interviul final.
    Depunerea CV-urilor si a documentelor ce sustin CV-ul se pot transmite pe email .

    Responsabilitati

    -cresterea permanenta a portofoliului de clienti (medici, clinici, spitale)
    -promovarea produselor si serviciilor companiei
    -mentinerea relatiilor cu actualii colaboratori si constituirea unui portofoliu de noi de clienti si colaboratori
    -sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
    -colaboreaza cu Managerul coordonator
    -stabilirea de noi contacte cu potentiali colaboratori
    -prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei

    -supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor si serviciilor
    -executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling, teste )
    -monitorizarea activitatii concurentei
    -negociere si incheiere contracte
    - intocmirea rapoartelor de activitate

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (235)